HAC VE UMRE PROGRAMLARI

Ticaret değil, ibadet aşkıyla hizmet verdiğimiz Umre Organizasyonlarımızda Ekonomik(servisli), Yakın Mesafeli ve Lüks (5 Yıldızlı) paketlerimizle size her zaman kaliteli ve ekonomik hizmet etmeye hazırız..

TÜM PROGRAMLARDA ÇOCUK FİYATLARI
0-2  yaş bebek: 500$
2-11 yaş çocuk: 850$

Fiyatlar odalarda kişi başı ücretidir..
Güncel seçenekler ve tüm detaylar için ofisimize tekrar bekleriz..
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

GENEL KURALLAR:

 • Pasaportlarınızın en az 1 yıllık geçerlilik süresi olmalıdır. Nufüs müdürlüklerindeki sıkışıklıktan dolayı pasaport başvuruları için acele edilmelidir.
 • Mekke’de Harem’e ulaşım servislerle sağlanacaktır. Medine’de ise oteller Mescid-i Nebevi’ye yürüme mesafesindedir.
 • Tüm umrecilerimiz, merkezi sağlık ocaklarından Menenjit aşısını yaptıracak ve aşı kartlarını umre süresi boyunca yanlarında bulunduracaktır.
 • Umreciler, Covid-19 salgın hastalığı ile mücadele kapsamında; Ülkemiz ve S. Arabistan makamlarınca alınan/alınacak tüm tedbir ve kurallara (aşı, PCR testi, karantina uygulaması, maske, mesafe, temizlik) uyacaktır. Covid-19 salgın hastalığı ile mücadele kapsamında; Ülkemiz ve Suudi Arabistan makamlarınca istenen/istenecek aşı, PCR test ücretleri yolcu tarafından karşılanacaktır.
 • Ücretler belirtilen banka hesabına yatırıldıktan sonra dekont merkezimize/temsilcimize teslim edilince kayıt yapılmış olunacaktır.

UMRE YOLCULARINA VERİLECEK HİZMETLER:

 1. Mekke – Medine Otel ücreti
 2. Sabah Kahvaltısı, Akşam Yemeği (Tabldot) Öğle Kumanya
 3. Cidde – Mekke – Medine arası ulaşım
 4. Uçak Bilet Ücreti
 5. Vize Ücreti
 6. Mekke Servis Ücreti
 7. Mekke ve Medine Ziyaret Yerleri